Juoda wetlook Dirbtiniais Odos ilgomis Rankovėmis Atvira Tarpkojo pvc Catsuit su Užtrauktuku Seksualus apatinis Trikotažas Latekso Catsuit Fetišas Dėvėti Seksualus Kostiumai 0
product image thumb

€13.99 €19.98

Mokesčių: Nemokama mokesčių
Produkto Kodas: w9352
Prieinamumas: Sandėlyje

Dydis:
Spalva:

PASTABA: 1. Prašome griežtai laikytis dydžių lentelė pasirinkite dydį.Nesirinkite tiesiogiai pagal savo įpročius. 2.Vis dar nežinote apie dydį?Mes norėtume patarti remdamiesi savo matavimus biustas, juosmens ir klubų. 3. Dydis gali turėti 2-3cm skiriasi dėl rankinis matavimas.Prašome atkreipti dėmesį, kai jūs priemonė. 4. Pasiūlymas šaltu vandeniu, rankų plovimo.Ji gali padėti elementus, išlaikyti savo formą.

Žymos: latekso policijos mergina, iš viso latekso catsuit, gėjų pvc fetišas, joki latekso kelnaitės, moters pvc apatinis trikotažas, latekso kūno bodysuit, latekso lapas ruda, catsuit sidabro viso kūno, pvc gobtuvu catsuit, clubwear wetlook suknelė.

Audinio Tipas Broadcloth
Modelio Tipas Kietas
Lytis MOTERIS
Kilmės Žemyninė Kinija