Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 0
Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 1
Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 2
Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 3
Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 4
Mediniai Raiškos Atitikimo Blokuoja Panda Veidas Keičiasi Kubeliai Blokai Švietimo Įgūdžių Mokymas Montessori Dėlionė 5
product image thumb
Kategorijos:

€11.51 €33.85

Mokesčių: Nemokama mokesčių
Produkto Kodas: w28323
Prieinamumas: Sandėlyje

Dydis:
Spalva:

Aprašymas:

džiaugsmas, loginis sujungimas, bandymo vertus greitis, skatinti vaikų vaizduotę, vaikų rankas-apie galimybes, rankomis akis koordinavimo, loginis mąstymas ir gebėjimas aktyviai smegenų.

Specifikacija:

Medžiaga: mediena

Matmenys: 16.5 x 17.5 x 12 cm/6,5 x 6.89 x 4.72 į

Produkto svoris: apie 600g

Tinkamas amžius: 3 metai ir daugiau

Produktų Sąrašas:

Kortelės*60

Panda galvą*4

Blokai*100

Skaitykite daugiau prekės informacija

1.Švietimo Dėlionė: Šis atitikimo žaidimas padės vaikams įgyti ir tobulinti savo atminties įgūdžių, supratimo, gebėjimų, pažinimo įgūdžius, regėjimo ir suvokimo gebėjimus ir dėmesį į detales, stiprinti erdvės atminties.Tuo pačiu metu skatinti sensorinės stimuliacijos per šviesus, ryškių spalvų ir natūralių formų.

2.Saugus ir Nekenksmingas: kubo išraiška blokas yra pagamintas iš ekologiškos medienos ir padengta saugiais, vandens pagrindo laku, kuris yra sklandžiai ir vaikams.Kortelės laminavimas nėra lengvai prarastas ir kreivų briaunų yra skirtos ne sulenkti ir nepakenks vaikams.

3.Švietimo Žaislai: universalus ir įdomus raiškos dėlionė yra puikus interaktyvių žaidimų žaislas, skirtas vaikams nuo 3 ir iki.Vaikai, paimkite kortelę ir statyti blokus, nuorodos, thewho mano trumpiausią laiką laimi.

4.Milt Funkcijų: Šis kubas išraiška puzzle žaidimas žaislas gali kurti vaikams " akies-rankos koordinacijos, smulkiosios motorikos įgūdžius, spalvų atitikimo, stebėjimas ir atminties įgūdžius ir problemų sprendimo įgūdžius.

5.Puiki Dovana: puiki dovana vaikams nuo 3 metų ir daugiau apie Kalėdas, gimtadienius, Padėkos, atostogų dovanų ar bet kokia kita proga.Vaikai bus įsimylėti šio žaislo rinkinys.

Kilmės Žemyninė Kinija
Puzzle Stiliaus BENDRA
Rekomenduojame Amžius 12+y
Medžiaga Mediena