Oro Filtras Alyvos Filtras Meistras YT3000 YS4500 LT2000 Vejos Traktorius 0

Dydis:
Spalva:

Gera Žinoti, Kad Prieš Pateikiant

Nedidelis skirtumas, į karbiuratorių dizainas gali būti kitoks modelis.Prašome atidžiai patikrinti, ar nuotraukos atitinka jūsų karbiuratorių.Ir jauskitės laisvai susisiekti su mumis, jei jūs nesate įsitikinęs, jei tai yra teisingas modelis jums.

Siųskite mums nuotraukas iš savo dabartinės angliavandenių aiškius kadrus iš kiekvienos pusės, mes galime padėti rasti tinkamą variantą jums.

Šiuo konkrečiu karbiuratorių, ateina su dviejų droselis nustatyti, žr. žemiau pics nuoroda.

Paketas Apima

1 x Oro Filtras Cleaner

1 x Alyvos Filtras

1 x Kuro Filtras

2 x Laikikliai

C haracteristic :

Geras kokybės ir stabili darbo atlikimo .

Ilgesnis tarnavimo laikas .

Ji gali efektyviau realizuoti dulkinimo poveikis benzinas ir padaryti jį labiau taupyti energiją.

Vartojimo sritis :

Jis gali būti naudojamas sodo ravėjimas mašina, pjovimo mašina, ir kitos mašinos.Jei jūs nežinote, modelį, jūs galite susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba už atsakymus.

Susisiekite su mumis

Geriausias būdas susisiekti su mumis per www.tennisclub.lt pranešimus.

Mes atidžiai peržiūrėti visus www.tennisclub.lt pranešimus ir į juos atsakyti kiekvienas pranešimas, atitinkamai. (Pirmadienis - penktadienis 9:00 iki 5:00 pm PST)

Mes rekomenduojame jums kalbėti su mumis prieš paliekant neutralų ar neigiamą komentarą.Mes esame daugiau nei malonu jums padėti su bet kuriuo klausimu, jūs aptikote.

Prekės Pavadinimas TPLPBIL
Kilmės Žemyninė Kinija
Sertifikavimo NĖRA

0 Atsiliepimai